Byłem nastawiony bardzo sceptycznie

Byłem nastawiony bardzo sceptycznie

Jak usłyszałeś o Poznajkach?

O Poznajkach usłyszałem od kolegi z pracy, który potem również namówił mnie na udział.

Czemu zdecydowałeś się by pójść na Poznajki?

Mój kolega, o którym wspomniałem powyżej był bardzo przekonujący i zdecydowałem się by pójść głównie dlatego, żeby dał mi spokój :D. Uważałem, że Poznajki to taki speed dating, a wg mnie na takie rzeczy na pewno chodzą sami zdesperowani ludzie ( no przecież nie jestem aż tak zdesperowany, żeby kogoś poznać … myślałem ). Byłem nastawiony bardzo sceptycznie i nawet tego dnia miałem nie przyjść, ale koniec końców pojawiłem się.

Jakie miałeś wrażenia po Poznajkach?

Z powodu mojego stosunku do tego typu „inicjatyw” to był mój pierwszy tego typu udział. Nie wiedziałem czego się za bardzo spodziewać. Całość oceniam bardzo pozytywnie. Myślę, że „zabawa” przed rozmowami rozluźnia atmosferę. Czas kilku minut na rozmowę jest zbyt krótki, żeby kogoś choć troszkę poznać, ale wystarczający, żeby się kimś zainteresować.

Jak rozwijała się Wasza relacja po Poznajkach?

Zaznaczyłem jedną osobą, także czekałem na wyniki. Nie byłem pewny, czy ona też mnie zaznaczy. Wydawało mi się, że nie mam u niej szans. Od razu po otrzymaniu mail (z pozytywnym wynikiem na szczęście) w pierwszej wolnej chwili zadzwoniłem do niej i umówiliśmy się na spotkanie. Bardzo byłem ciekaw, czy równie dobrze będzie nam się rozmawiało dłużej niż przez te kilka minut na Poznajkach. Pierwsze spotkanie było bardzo miłe i dość długo trwało. Z miesiąca na miesiąc spotykaliśmy się co raz częściej. W między czasie byliśmy razem na weselu, na które mnie zaprosiła. Zbliżaliśmy się co raz bardziej do siebie, aż pewnego dnia powiedziała „Tak”. Po roku znowu bawiliśmy na weselu, tym razem naszym :D. Uważam, że uczestnictwo w Poznajakch to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogłem zrobić. Jesteśmy prawie rok po ślubie i tworzymy zgraną parę.

Co byś powiedział osobom, które wahają się by iść na Poznajki?

Osobom wahającym się powiedziałbym, że Poznajki jest to taka dodatkowa przyjemna okazja na poznanie drugiej osoby, może tej „drugiej połówki”. Czasem rezygnujemy z tego typu rzeczy, bo mamy o nich złe zdanie. Po moim udziale uważam, że wszędzie można znaleźć Tą drugą osobę i trzeba sobie dawać szansę, żeby w ogóle móc poznać nowe osoby. Jest to bardzo dobra opcja na poznawanie nowych ludzi. Bardzo, bardzo polecam, a nóż na Poznajki przyjdzie równie sceptycznie do nich nastawiona osoba co ty i akurat zaznaczycie siebie nawzajem. Kto wie 😉